Суханових-Сумовських
Logo Суханових-Сумовських
 

"Суханових-Сумовських" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Садиба Суханових-Сумовських
Еще названия:Усадьба Сухановых в Сумах
Категории:
 • Достопримечательности Сум
 • Интересные места Сум
 • Музеи Сум
 • Последние новости

  Все новости
   

  Самые красивые и интересные замки и дворцы Северной Украины

  Самые красивые и интересные замки и дворцы Северной Украины
  Добавлено 2014-07-31 14:21:35

  Северная Украина охватывает немного областей, но на этой территории есть много интересного и достопримечательностей. К таковым относятся, прежде всего, замки и дворцы, которые сохранились до наших дней. Увидеть ...

   
  Читать Дальше
   

  Садиба Суханових-Сумовських

  Увесь комплекс займає частину кварталу між вулицями Петропавлівською, Першотравневою (раніше Думською), і Жовтневою (раніше Покровською) і складається з садибного будинку, конторської будівлі і господарського корпусу, що непогано збереглися.

  Садибний будинок стоїть вглиб парку за огорожею з кованими воротами і фігурними решітками – двоповерхова будівля з рустованим першим поверхом, балконами і другим поверхом, прикрашеним численними ліпними деталями. На теперішній час її займає Інститут прикладної фізики. Праворуч, по червоній лінії Петропавлівської вулиці – одноповерхова будівля контори у новоренесансному стилі з напівпідвалом і мансардою, тепер там розташований Erste банк.

  На межі садибної ділянки стоїть довга будівля господарського корпусу, що відокремлює садибу від решти кварталу, там розміщується на теперішній час підрозділ МВC. Бібліотека академії банківської справи побудована на місці великого садибного парку. В приміщенні бібліотеки відкрито постійну експозицію «Суханови у Сумах», на трьох стендах – історичні відомості про життя і благодійництво родини Суханових. 

  Колишня садиба Суханова милує око кожного перехожого своєю архітектурною довершеністю, пластичністю ліній та неабияким смаком архітектора. Двоповерховий будинок представляє собою міні-палац. Перший поверх рустований під так звану «шубу». Другий зроблений за всіма канонами класичної архітектури: це й пілястри коринфського ордеру, і напівколони, і всіляка ліпнина декоративного характеру (гірлянди, рельєфні модульйони, віньєтки, картуші та рослинні орнаменти). Вікна будівлі мають у своєму оформленні сандрики та замки в арочних прорізях, у вигляді голови царя звірів-лева. Також над центральним входом виступає невеликий балкон (справа та зліва від нього міститься ще по дному балкону з балясинами).

  Інший будинок, який входить до архітектурного ансамблю садиби, розташований на перетині вулиць Петропавлівської (кол. вул. Леніна) та Першотравневої. Ця одноповерхова будівля має карниз із ліпними кронштейнами; стінки розділені пілястрами та вікнами прямокутної форми. Будинок має підкреслений парадний вигляд.

  Будівлі доповнюють одне одного в архітектурному сенсі та об'єднані металічною огорожею з відштукатуреними цегляними стовпами. 

  "Садиба Суханових-Сумовських" находится по адресу: г. Сумы, ул. Петропавловская, 57. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Суханових-Сумовських", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Сумы, ул. Петропавловская, 57"! Если Вам нравится "Суханових-Сумовських" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Театр Сумской обласной академический театр драмы и музыкальной комедии им. Щепкина 0,194 км.
  Садиба Суханових-Сумовських 0 км.
  Спасо-Преображенский собор 0,579 км.
  Воскресенский собор в Сумах 0,826 км.
  Художественный музей в Сумах 0,315 км.
  Ильинская церковь в Сумах 0,779 км.
  Альтанка 0,295 км.
  Дворец Лещинских 0,927 км.
  Памятник Сладкоежкам 0,641 км.
  Дом с кариатидами (Краеведческий музей) 0,249 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты